На Львівщині автотранспортні підприємства продовжать возити пільговиків до 1 липня

Чергова нарада голови Самбірської райдержадміністрації М. Фрея із керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади  розпочалась із підсумків роботи минулого тижня, передає САМБІР СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Самбірської РДА.

Основну увагу було приділено питанню перевезенню пільгових категорій населення. Як зазначив очільник району, автотранспортні підприємства Львівщини продовжать возити усі категорії пільговиків до 1 липня 2017 року. У подальшому для громадян, що мають право на пільговий проїзд у маршрутках, планують запровадити адресну монетизацію. Вихід із ситуації, яка склалась із пільговими перевезенням вдалось досягти завдяки співпраці влади області.

«Станом на 1 квітня 2017 року виконання дохідного бюджету по району становить 115,5% до уточненого плану на перший квартал або в абсолютній сумі 1,3310 тис. грн. Забезпечено виконання плану усіма органами місцевого самоврядування»,- зазначила начальник фінансового управління О. П. Парпієва.

На завершення наради голова райдержадміністрації М. Фрей подякував усім присутнім за активну співпрацю і проведену роботу щодо благоустрою району.

Джерело: САМБІР СЬОГОДНІ

 

Читайте также:

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы

57-летняя модель удивила своими формами