На Львівщині подбають про дитячий садочок

Міський голова Ігор Яворський та його заступник Роксоляна Гарасимів відвідали дитячі садочки №20 та №14 м.Борислава, передає БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Бориславської міської ради.

Спілкуючись з керівниками закладів, міський голова поцікавився проблемами цих дошкільних навчальних закладів. Керівники міста оглянули кімнати занять та відпочинку дошкільнят, кухню та інші приміщення дитячих садків.

Щодо проблемних питань в дошкільних закладах міста, то, зокрема, дитячому садку №20, зі слів завідувача Іванишин Наталії Ігорівни, потрібна нова електроплита для приготування їжі. Завідувач садку №14 Магац Леся Миколаївна попросила нову пральну машину, так як та що є вийшла з ладу і часто потребує ремонту. Міський голова взяв це питання під особистий контроль та пообіцяв допомогти.

Серед позитивних моментів – нещодавно встановлені в дитячих садках двоярусні ліжечка та нові ігрові майданчики для діточок. Також керівники дошкільних навчальних закладів відмітили реальну допомогу батьків, завдяки якій вдається вирішувати питання благоустрою територій та приміщень дитсадків.

Джерело: БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ