На Сокальщині вирішували проблеми району

Перший заступник голови райдержадміністрації провела щовівторкову нараду, передає СОКАЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на Сокальську РДА.

11 квітня перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна провела нараду за участю керівників установ і організацій району. Вона проінформувала про те, що відбудеться третє пленарне засідання чергової сесії районної ради, а в четвер, 13 квітня, заплановано провести засідання районної комісії ТЕБ та НС щодо забезпечення належної роботи рятувальних служб у вихідні дні та недопущення спалювання сухої трави. Ірина Задолинна також зазначила, що 13 квітня відбудеться нарада з підведення підсумків Місячника благоустрою в районі.

В ході наради керівники прозвітували про виконану роботу та про основні проблемні питання. Зокрема, начальник фінансового управління РДА повідомила, що за І декаду квітня бюджет району виконано на 94,2%, районний бюджет – на 88,3%. Не виконують бюджет Угнівська міська, Перв’ятицька, Смиківська та Лучицька сільські ради.

Заступник генерального директора ДП «Львіввугіля» проінформував про те, що за 10 днів квітня при плані 36,7 тис. тонн видобуто 29,1 тис. тонн рядового вугілля. На енергетику відвантажено при плані 21,6 тис. тонн – 13,6 тис. тонн вугілля. На складах залишається 64 тис. тонн рядового вугілля. На сьогоднішній день гірникам розпочато виплату заробітної плати за березень.

Джерело: СОКАЛЬ СЬОГОДНІ

 

Читайте также:

57-летняя модель удивила своими формами

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы