На Турківщині боряться зі сказом диких тварин

24 квітня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Яворського відбулося засідання районної протиепізоотичної надзвичайної комісії. На комісії слухали питання: про виконання комплексного плану з профілактики та боротьби зі сказом диких, хижих та бродячих тварин на території Турківського району та про недопущення захворювання свиней африканською чумою на території району, пише ТУРКА СЬОГОДНІ з посиланням на Турківську РДА.

Заслухавши в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Турківському районі Володимира Зубрицького комісія вирішила виконувати план з профілактики та боротьби зі сказом диких, хижих та бродячих тварин на території району на протязі другого кварталу 2017 року; провести профілактичні заходи; вести облік диких тварин, особливо лисиць з картографуванням нір та складання прогнозу їх чисельності.

Щодо недопущення захворювання свиней африканською чумою на території району комісія вирішила підвищити вимогливість до суб’єктів господарювання різних форм власності та посилити контроль за утилізацією, загинувших тварин та відходів тваринного походження.

Джерело: ТУРКА СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро