Обговорення створення філій опорної школи

Голова Миколаївської райдержадміністрації Тарас Оприск 07 червня 2017 року взяв участь у зустрічі, зініційованій педагогічними працівниками та батьківською громадськістю с. Вербіжа та с. Малої Горожанки у приміщенні Миколаївської районної ради за участі голови районної ради Т. Б. Зубрицького, заступника голови районної ради Є.Г. Дзюбайла, начальника фінансового управління райдержадміністрації З.М. Москалюк, начальника відділу освіти О.І. Леховича, провідного спеціаліста відділу освіти М.М. Ониськів, заступника голови обласної профспілки працівників освіти Калина М.М.

Повідомляє сайт МИКОЛАЇВ СЬОГОДНІ.
На зустрічі обговорювалися питання про створення філій «Вербізької ЗОШ І-ІІ ст..» та «Малогорожанківської ЗОШ І-ІІ ст.» опорного закладу «Миколаївська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.».
На виконання наказу департаменту освіти і науки Львівської ОДА від 11.03.2016 р. № 08-01/79 проведено конкурс на кращий опорний навчальний заклад Миколаївського району.
Конкурсною комісією визнано переможцем районного етапу конкурсу Миколаївську ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. Рішенням № 79 від 28 07.2016 р. сесії Миколаївської районної ради з 01. Вересня 2016 року надано статус опорної школи Миколаївську ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 з такими філіями : Миколаївський НВК, Новосілко-Опарська, Великогорожаннівська, Малогорожанківська, Вербізька школи.
Рішенням № 184 від 25 травня 2017 року внесено зміни у п. 2 рішення 9-ої сесії районної ради від 28.07.2016 р. № 79 «Про надання Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 статусу опорної школи» і викладено в такій редакції: «Забезпечити функціонування Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївської районної ради Львівської області як опорного навчального закладу з такими філіями: Вербізька загальноосвітня школа І-ІІ ст.., Устянська загальноосвітня школа І-ІІ ст. та Малогорожанківська загальноосвітня школа І-ІІ ст..» Цим же рішенням затверджено і положення про філії вищеперелічених навчальних закладів без пониження ступенів.
Уся інформація про проведення конкурсу, підсумки проведення конкурсу, рішення районної ради висвітлювалася на сайті відділу освіти, на сайті районної ради, у часописі «Громада», розглядалося питання про створення опорних шкіл та філій на Колегії відділу освіти, на нарадах керівників навчальних закладів району.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району