У Бориславі зустрілись з представниками ОБСЄ

03 квітня 2017 року, відбулась зустріч міського голови Ігоря Яворського з представниками організації з безпеки та співробітництва в Європі.

На цій зустрічі були присутні міський голова Ігор Яворський, керуючий справами виконкому Ігор Кобилецький, відповідальна за організацію прийому іноземців і роботу з ними в Бориславській міській раді Тетяна Яник, спостерігачі організації з безпеки та співробітництва в Європі Антон Філло та Іван Дудак, помічник, перекладач Артур Плесак. Було обговорено суспільно-політичну та економічну ситуацію в місті Бориславі, передає БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Бориславської міської ради.

Антон Філло, лідер команди організації з безпеки та співробітництва в Європі, інформував усіх присутніх про діяльність спеціальної спостережної місії в Україні, яку ОБСЄ скерувало в Україну, цікавився гуманітарною ситуацією, питаннями безпеки громадян, які живуть або тимчасово перебувають в нашому місті.

Міський голова розповів представникам організації з безпеки та співробітництва в Європі історію міста, нафтовидобутку, інформував про успіхи в місті Бориславі та проблемні питання. Розповів також про релігійні, політичні та громадські організації, які зареєстровані на території міста Борислава, і наголосив на тому, що міжетнічні та релігійні конфлікти на території міста Борислава відсутні. Також запевнив що, не зважаючи на різні світогляди, мешканці міста, в переважній більшості, згуртовані та готові допомогти один одному , йде суттєва допомога на Схід. Окрім того, чимало біженців знайшли тимчасовий прихисток в Бориславі та Східниці.

Джерело: БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ

 

Читайте также:

57-летняя модель удивила своими формами

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району